پکیج سمپل های گلچین شده (اختصاصی نئورین)

مشخصات اصلی


قیمت: 55000 تومان

معرفی اجمالی محصولتوجه : تمامی لینک های دانلود به همراه پسوردهای مورد نیاز پس از پرداخت در یک فایل PDF در اختیار شما قرار خواهد گرفت.نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


پکیج سمپل های گلچین شده (اختصاصی نئورین)

Neorin_Samples Package Vol.1با استفاده از دکمه زیر به صورت انلاین پرداخت و به راحتی دانلود کنید :

✔ توجه : هنگام پرداخت به قسمت توضیحات زرین پال توجه داشته باشید.


پسورد فایل فشرده پس از دانلود : www.neorin.ir

(( لطفا برای پرداخت و دانلود محصولات از انجام مراحل توسط تلفن همراه خودداری کنید ))امروزه از سمپل های مختلفی در تولید موسیقی های مدرن و به روز استفاده می شود. سمپل ها در حقیقت صداهای از پیش ساخته شده هستند که ما میتوانیم در تنظیم موسیقی خود از آنها استفاده کنیم. انتخاب سمپل های با کیفیت و جذاب یکی از مهمترین موضوعاتی است که در زیبایی موسیقی شما نقش بسیار مهمی را ایفا میکند.

یکی از موضوعات بسیار مهم، نقش سمپل های با کیفیت در نتیجه میکس و مسترینگ پروژه ی شما است و هرچقدر شما از سمپل های با کیفیت تری در پروژه ی خود استفاده کنید در نتیجه، موسیقی شما از نظر شنیداری زیبا تر صدا خواهد داد.

در جهان کمپانی های بسیاری سمپل های مختلفی را تولید و عرضه میکنند و از انجا که جمع آوری سمپل های با کیفیت از بین هزاران سمپل و کمپانی های مختلف کار بسیار دشوار و زمان بری است گروه آموزشی نئورین مفتخر است که برای اولین بار یکی از بهترین پکیج سمپل های گلچین شده که پس از ماه ها وقت و تلاش با زحمت بسیار جمع آوری شده است را در اختیار شما قرار دهد.

سمپل های موجود در این پکیج گنجینه ای از بین هزاران سمپل هستند که تک تک جمع آوری و دسته بندی شده اند که شما میتوانید هر صدایی که مد نظر داشتید را به راحتی انتخاب کنید.


تمامی سمپل ها پس از خرید در 4 پارت (هر پارت 400 مگابایت) با حجم 1.55 گیگابایت در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر
محصولات مرتبط